Škola byla založena s myšlenkou, že všechny ženy se mohou cítit dobře, vypadat dobře a mohou být milovány.

Za svůj život jsem si sama prošla obdobími, která nebyla šťastná ani nijak příjemně naplněná. O to větší pochopení a potřebu pomoci v sobě nyní cítím, když jsem již nalezla své vnitřní štěstí a směr, kterým se v životě chci ubírat.

Toto poselství chci předat všem ženám, aby nalezly totéž, co já a byly stejně šťastné.

V současné době se věnuji poradenské psychologii, koučování a vzdělávání dospělých v oblasti soft-skills a osobní transformace pro jednotlivce i firmy. Pro více informací můžete navštívit koucaporadce.cz. Klientům nejčastěji pomáhám vnášet do života správný a hlavně trvalý směr, který je navede přesně tam, kde v danou dobu chtějí být.

Protože problémy se sebevědomím vnímá téměř každý, v určité části svého života, rozhodla jsem se založit tuto školu pro vás ženy, kde budete samy objevovat, co je ve vás již dlouhou dobu skryté a samy to cítíte.