Škola asertivního sebevědomí

Asertivní sebevědomí je takové sebevědomí, když:

• dokážeme prosadit své názory, aniž bychom druhé ranili či zesměšnili,
  • nejsme zásadně ovlivňováni pocity a myšlenkami druhých lidí, dokážeme věřit vlastnímu názoru a stát si za ním,
  • nemáme strach z rozhodování a ze zodpovědnosti,
  • dokážeme odolat nátlaku, aniž bychom se cítili podřadně či museli jednat agresivně,
  • nemusíme mít vše perfektní proto, aby druzí neměli šanci naši práci jakkoli napadnout či znectít,
  • nemáme potřebu cítit stud, pocity viny, trapnosti či výsměch od okolí pokud se nám něco nedaří.

Škola je vedena od začátku až do konce populárně naučnou formou. Při řešení svých problémů se mj. dozvíte jak vznikly a proč, co se s nimi dá dělat a s čím dalším také souvisí. Získáte tak kompletní přehled o tom, co se ve vás děje. Abyste se problému mohly definitivně zbavit, je potřeba ho dokonale poznat. Naučíte se perfektně znát samy sebe. Naučíte se v sobě číst a podle toho i jednat. V tomto kurzu nebudete jen pasivně přijímat a zpracovávat informace, ale budete se podílet aktivně, protože samotnou teorií a pouhým čtením se nic nezmění. Budete samy sebe zároveň vzdělávat a učit se tak, abyste ihned poznaly výsledky. Naprosto jasně budete vědět proč co děláte a co tím získáte. To je jedna z mnoha výzev a zároveň výhod, které tato škola nabízí.

Během celého průběhu školy si krůček po krůčku začnete budovat pevné a trvalé sebevědomí, které je pro každou ženu přirozené. Začátky mohou být rychlé i pomalejší, ale důležité je vytrvat a nevzdat se. Nejen, že sama sebe začnete vnímat i vidět jinak, ale všimne si toho i Vaše okolí, partner, děti i rodiče. I oni se pak změní. Budou reagovat jinak a lépe. Vaše veškeré vztahy se začnou vyvíjet a uzdravovat. Najdete ve společnosti svou vlastní roli a identitu, ve které se budete cítit dobře a každý to na vás pozná.

Při této cestě budu velmi ráda Vaší průvodkyní. Budu Vás podporovat v dosahování Vašich snů i tajných přání. Není náhodou, že jste zrovna dnes našla tyto stránky. Pokud Vás škola láká a zajímá, zkuste se nejdříve zeptat sama sebe, zda je nyní ten správný čas začít se věnovat také sobě. Obdarujte se vlastní jedinečnou energií, jistě se Vám bohatě odmění. Kam jde naše pozornost, tam se také objeví výsledky.

Co na to Váš vnitřní hlas? Co Vám říká Vaše intiuce? Už je na čase? :-)

Přihlásit se můžete kdykoli. Škola je otevřená v průběhu celého roku. Je jen na vás, kdy se rozhodnete začít.

Více o průběhu školy zde